ESSE virtualus gerosios patirties bankas

ESSE virtualus gerosios patirties bankas tai vieta, kurioje patalpinti gerosios patirties pavyzdžiai darbui su mokyklos nelankančiais, socialinės rizikos, specialiųjų poreikių mokiniais. Įvairių Europos šalių gerosios praktikos pavyzdžiai atrinkti po išsamaus tyrimų ir vertinimo proceso ir pateikiami trijose kategorijose:

Kategorija 1 – Prevencinės priemonės: šeimos švietimas, ankstyvas vaiko vystymasis ir t.t.

Kategorija 2 – Intervencinės priemonės: ugdymas karjerai, raštingumo lygio kėlimo programos, specialiųjų poreikių mokinių švietimas ir t.t.

Kategorija 3 – Kompensacinės priemonės: jaunimo programos, profesinio mokymo programos, pagrindinių kompetencijų, gebėjimų įgijimo programos ir t.t.

Šis virtualus gerosios patirties bankas sukurtas švietimo specialistų ir skirtas pedagogams, kvalifikacijos tobulinimo, tęstinio profesinio mokymo ir švietimo pagalbos specialistams. Jame patalpinta nuolatinio profesinio tobulėjimo medžiaga pateikiama įvairiose internetinėse aplinkose. Švietimo specialistai gali naudotis šiais ištekliais ir tuo pačiu bendrauti su savo kolegomis visoje Europoje. Norėdami pasiekti patalpintą medžiagą, registruokitės ar prisijunkite.

Vartotojo vardas

Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

 

Sign in with Facebook

Pamiršau slaptažodį

695 Users have already joined the ESSE Observatory

Naujienos

View the News Archive